Akaryakıt istasyonları kurulumu ve Akaryakıt Mühendisliği | Tel: +90 545 518 4591

Akaryakıt İstasyon Kurulumu

Hakkımızda

Ekinoks Enerji LTD, anahtar teslim akaryakıt istasyonları kurulumları, akaryakıt mühendisliği, endüstriyel çözümler konularında 16 yıllık deneyimi ile tecrübeli bir kadrodan oluşmuştur. Firma sahibi ve çalışanlarımız 15'ten fazla ülkede saha deneyimine sahiptir.

Ekinoks Enerji, akaryakıt istasyon ekipmanları satış ve montaj, Jeneratör besleme sistemleri, akaryakıt otomasyon sistemleri konularında petrol şirketlerine ve saygın uluslararası inşaat firmalarına SEÇ standartlarında hizmet vermektedir.

Ekinoks Enerji'nin ana faaliyet konuları; Akaryakıt istasyonları pompa ekipmanları satışı, flexible, galvaniz altyapı kurulumları, istasyon inşaatı ve tadilatı, kanopi ve çelik konstrüksiyon işleri, elektrik ve topraklama işleri, Jeneratör besleme sistemleri,her türlü tank imalatları ve "day tank" kurulumları, pompa ve tank otomasyon sistemleri kurulumudur.Şirketimiz Jeneratör besleme sistemlerinde, UL sertifikalı tank ve otomasyon çözümlerinde Amerikan menşeili firmalar ile çözüm ortaklığı yürütmektedir.

Ekinoks Enerji ayrıca inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Tamamen öz kaynaklarıyla inşaat ve depo/antrepo kurulumu yapmaktadır.